Prohra juniorů na ledě Vítkovic 3:7, soupeř vyslal 75 střel!

Ani neuvěřitelných 68 zásahů nestačilo na bodový zisk. Zlínští junioři po včerejší výhře v Třinci vyjeli na led Vítkovic, kde ale už v páté minutě prohrávali 2:0. Na začátku druhé třetiny sice snížil Hlaváč, ale Ostravané bleskově zareagovali a do druhé sirény vedli díky dvěma brankám v oslabení už 4:1. Po pauze však Severomoravané využili dvě početní výhody a už to bylo 6:1. Za Berany ještě korigoval Hořanský a Matula, nakonec tak Ševci podlehly Vítkovicím na jejich ledě 3:7.
25.kolo, so 15.11.2014, MFH Ostrava
7:3
(2:0, 2:1, 3:2)

Branky a nahrávky: 5. Demel (Puzič), 5. Rimmel (Zdráhal), 28. Jáchym (Sysala), 38. Ollender (Illéš), 45. Česlík (Zdráhal), 46. Zdráhal (Česlík, Hawlík), 54. Sysala (Gelnar) – 22. Hlaváč (Matula), 53. Hořanský (Hladiš), 57. Matula (Hlaváč). Rozhodčí: Fiala Vojtěch – Hanzlík Václav, Štěpán Jaroslav. Vyloučení: 3:7. Využití: 2:1. V oslabení: 2:0. Diváci: 120. Střely na branku: 75:24. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 6:1, 6:2, 7:2, 7:3.

Wanecki – Adamík, Hawlík, Demel, Puzič, Charvát M., Rudl – Ballner, Rimmel, Gřeš, Illéš, Česlík, Kafka, Blahuta, Ollender, Zdráhal, Sysala, Jáchym, Gelnar.

Čáp (od 5. Haloda) – Macharáček, Kužílek, Žabčík, Kobylík, Stuchlík, Procházka, Talán – Hořanský, Hlaváč, Haničinec, Dalajka, Zaremba, Karola, Pavlůsek, Vyoral, Matula, Hladiš.